Domuz gribi kedilere de bulaşmış!

Posted on 05 Kasım 2009 in Kişisel, Sağlık by

Bütün herkese selamlar,
Bugünlerde çok yoğunum, ekonomik kriz hakikaten teğet geçmiş 🙂 İş güç aramaları son sürat devam ediyor. Bu arada buradan sitemi göçertmeyi başaran arkadaşa seslenmek istiyorum. Bak bu site http://f4tihx.blogspot.com sana ait. Seni bulmam çok zor olmadı 🙂 Sanırım hala brute force deniyorsun. IP adreslerin loglanıyor. Bunu bir kenara bırakıp farklı bir konuya değineyim.
manset_ic_184289Motorola şirketinde mühendis olarak çalışırken 1973’te ilk cep telefonunu geliştiren Cooper (80) ilk telefonun 1 kilodan ağır olduğunu ve 20 dakikadan fazla şarjının gitmediğini bunun ise telefonun kısa süreli kullanımı açısından iyi olduğunu söylemiş. Domuz gribi kedilere de bulaşmış, bana bulaşmazsa şaşarım. Belki de bulaştı, ben farketmedim.

Please give us your valuable comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.